• +48 600 382 169
  • Akademia Talent Renaty Grochowskiej, Polska, Gdańsk, Penelopy 4, 80-299

O nas

Akademia Talent jest utytułowaną szkołą tańca nowoczesnego, członkiem założycielem Europejskiej Federacji Tańca a także miejscem odkrywania talentów certyfikowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Działamy od 2007 roku. Dzięki nauce tańca, nasi uczestnicy poprawiają kondycję oraz koncentrację, uczą się pracy zespołowej i wzmacniają charakter. Dzięki nabytym umiejętnościom i cechom osobowości, lepiej radzą sobie w szkole a potem również w dorosłym życiu.

Jesteśmy dosłownie wszędzie!

  • Imprezy szkolne (Dzień Dziecka, Dzień Sportu, Inauguracja Roku Szkolnego, Dzień Babci i Dziadka, Międzynarodowy Dzień Tańca, Dzień Edukacji Narodowej).
  • Występy podczas zawodów sportowych min. mecze siatkarskie i koszykarskie krajowe i międzynarodowe (darmowe bilety dla rodziców!), „Tyczka na Molo”, Mistrzostwa Polski w Unihokeju, szkolne turnieje sportowe.
  • Akcje charytatywne (min. Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, festyny).
  • Występy w Filharmonii Bałtyckiej i Ergo Arenie.
  • Pokazy taneczne na festynach osiedlowych, parafialnych (regularnie na Osowiadzie oraz Majówce u Zbawiciela) oraz podczas gry miejskiej „Uratuj Lato”.
  • Wydarzenia organizowane przez samorząd (np. Dzień Komisji Edukacji Narodowej, Święto ul. Świętojańskiej w Gdyni itp.)

Puchary i medale

Od 2007 roku zespoły Akademii Talent wzięły udział w ponad 50 ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Zdobyły tam ponad 100 pucharów, 100 medali i wyróżnień. Trofeami turniejowymi cieszy się szkoła do której uczęszczają tancerze. Największe osiągnięcia wpisywane są na świadectwach szkolnych.

Wyróznienie Ministerstwa

Akademia Talent otrzymała tytuł MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW, co według Ministerstwa Edukacji Narodowej oznacza, że „placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży”. W specjalnym piśmie Minister Edukacji Narodowej wyraża nadzieję, że przyznanie tego tytułu „przyczyni się do promocji placówki w regionie i środowisku lokalnym” a także „przyniesie satysfakcję z pomocy młodym ludziom w osiąganiu sukcesu na własną miarę”.

Hip Hop School Dance

Zespoły Akademii Talent wzięły udział w nagrywaniu multimedialnych materiałów do nauki tańca Hip Hop. Całość układów choreograficznych oraz prezentacje poszczególnych ruchów tanecznych opracowali nasi instruktorzy. Płyta dystrybuowana w sieci EMPiK dotarła do wielu fanów tańca nowoczesnego i pomogła im zdobyć nowe umiejętności i królować na parkiecie!

A superb dancing school! Totally in love with it.
It was magical, thank you guys and girls for all your passion.
I wasn't a good dancer, but now my girlfriend is so proud of me. Thanks.

Send us a message!